| asasin2011 a întrebat:

Cum parolez un folder? fara site am virusi si se inchide calculatoru ziceti-mi pls dau funda.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum fara site? Ai vreun program de parolat fisiere in pc? Daca nu ai, atunci nu se poate parola un fisier fara programul respectiv. Daca vrei un program foloseste butonul RASPUNDE!
PS.Schimba poza de la profil daca nu vrei sa-ti fie blocat contul pentru ca sunt multi copii sub 18 ani pe site! Daca in loc de creier ai ceea ce este in poza. atunci lasa poza asa.

| asasin2011 explică (pentru neluL):

Ba zi-mi direct cum parolez nu sa intru pe net ca se inchide compioturu

| neluL a răspuns (pentru asasin2011):

Fara sa descarci un program nu poti sa parolezi nimic! Trebuie sa descarci EncryptOnClick ->cu el parolezi un folder.