| blablablalba a întrebat:

In cat timp se aproba o intrebare?

8 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Doar userilor noi trebuie sa li se aprobe intrebarea. Tu esti noua pe site, si intrebarile tale trec printr-un filtru de verificare, de aceea dureaza mai mult. Dupa 50 de raspunsuri postate fara probleme de continut ele vor aparea imediat dupa postare happy. Se aproba cam in 24 de h, uneori mai mult, alteori mai putin.

| YoAnNa a răspuns:

Depinde cate puncte ai! Daca ai peste 1000 mai repede, si daca ai multe imediat cum ai dat trimite, dar daca ai putine dureaza ceva straight face :*

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Depinde de cat timp esti membra si de cate intrebari mai ai aprobate. Cand esti la inceput se aproba cam intr-o zi - doua, iar mai tarziu iti vor fi aprobate automat

| blablablalba explică:

Multumesc.nu o sa dau fundita pentru ca oti ati raspuns bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ma insel, poti posta direct. Ti se va pastra daca nu este raportata si vizitata de nu stiu cati useri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti de mult timp pe site, se aproba imediat. Daca nu, o sa astepti cateva ore pana se aproba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cat timp esti pe site daca esti mai nou/a pe site ti se va aproba mai greu dar daca esti de mai mult timp nu va dura prea mult pana va fi aprobata. Sper ca te-am ajutat:*

| ladylady a răspuns:

Te ador!