| ASKy a întrebat:

In cat timp se aproba o intrebare pe TPU?

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Poate dura cateva minute daca esti nou pe site ( cum e si cazul tau ), iar dupa o mai multa activitate pe site, iti vor aparea aproape imediat dupa ce ai postat intrebarea / raspunsul.

| ASKy explică (pentru evenso):

Asa si mai am o problema vreau sa postez o intrebare ceva mai lunga, dar dau posteaza si ma intoarce la pagina unde scriu eu intrebare.

Ma poti ajuta?

| evenso a răspuns (pentru ASKy):

Scrie intrebarea dupa alege categoria iar la sfarsit click pe Trimite intrebarea.
Daca nu apare ca s-a postat repeta inca odata procedura.

| Elizabethe a răspuns:

In cateva minute. nu dureza mult! nici nu iti dai seama cand! Sper ca te-am ajutat