| pinkeye a întrebat:

In cateva zile se aproprie ziua tatalui meu si nu stiu ce sa-i cumpar! Vreau si eu exemple de cadouri, nu haine! Mersi!

Răspuns Câştigător
| Whereisthelovewherewhere a răspuns:

Buna! Eu as putea sa iti dau exemple, dar nu cred ca te-ar ajuta, pentru ca este posibil sa aiba gusturi diferite. Poate ar trebui sa te interesezi ce si-a dorit de mai demult. Poate a vrut sa fie fotbalist (e un exemplu doar), dar nu a avut ocazia.In cazul asta ii poti lua bilete la meci sau minge de fotbal.Succes

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Un ceas, si un pupic pe obraz, este tot ce isi poate dorii un Tata, succes si la multi ani din partea mea.

| pinkeye explică (pentru Brâncuşi):

Am sa-i transmit! Mersi,,, si chiar cred ca e o idee buna cea cu ceasul!

| SebbyHere a răspuns:

Parfum,alcool,bmw,gagici! FUNDA?

| pinkeye explică (pentru SebbyHere):

Sunt noua pe aici si nnu stiu cum se dau fundele,,, poti sa ma ajuti?

| Si_Atat_MaKe_1997 a răspuns:

Cumparai tatalui tau un parfum care miroase frumos dupa gustul lui si un deodorant! Sper ca ti-am fost de ajutor