| kinkyk a întrebat:

In ce interval orar, aici pe site, gasesti cat mai multi utilizatori online (doar dintre cei care au cont)?

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Eu personal am observat intre orele 16-23.(in general seara, mai depinde si de programul si de timpul liber a fiecaruia)

2 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, asta depinde si de timpul fiecarui utilizator, unii poate stau mai tot timpul, altii mai au si servici si treburi de rezolvat; Parerea mea este ca seara gasesti cit mai multi utilizatori si mai multe intrebari.

| Mo a răspuns:

In general seara poti gasi mai multi oameni bantuind pe acest site!