| anonim_4396 a întrebat:

In ce oras v-ar placea sa locuiti si de ce? Poate fi din Romania sau din strainatate!

11 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Din Romania: Cluj-Napoca sau Sibiu.
Din afara: Helsinki, Lahti sau Oslo, pentru ca imi plac tarile nordice din toate punctele de vedere (natura, atmosfera, sistem de invatamant, faptul ca nu sunt extrem de populate etc.)

| Musique a răspuns:

Îmi place unde locuiesc (Arad) dar dacă ar fi să mă mut aș alege un oraș mare, precum Cluj, Sibiu, Brașov sau mai aproape, Timișoara.Iar din străinătate, Tokyo.
Baftă!

| zurick a răspuns:

Bună! De ce să părăsesc locul ăsta pentru un loc în care sunt străină(nu că aici n-aș fi străină)? Poate aș vizita, dar n-aș trăi acolo pentru că nu m-aș simți primită cumva(sorry sunt mai ciudată de felul meu)De vizitat aș vizita culturi, înțelegi tu, aș dori să văd cât mai multe culturi și după să mă întorc în orășelul meu micuț.
Baftă!

| Seducatorul a răspuns:

Nu-mi place deloc in Romania!
As vrea sa locuiesc in L.A, MIAMI, New York sau undeva in Antartica.

| Mihai1810 a răspuns:

Din Romania sibiu din strainatate Copenhaga sau Londra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din România Constanța (am locuit acolo cândva) sau București, iar din străinătate Tokyo, New York sau Istanbul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În România mi-ar plăcea să locuiesc în Deva sau Sibiu. Din străinătate aş prefera Munchen, Amsterdam sau Oslo.

| Florenta16 a răspuns:

Mi-ar placea sa locuiesc in Romania, undeva prin nordul tarii, Maramures sau Bucovina, sau chiar si pe langa Sibiu, pentru ca ma atrage zona aceea, mai ales ca sunt si zone istorice, si aerul rece de munte este cel mai sanatos.
In strainatete insa mi-ar placea sa locuiesc in Londra, sau pe langa Londra, oricum, in Marea Britanie, pentru ca vremea nu prea este favorabila, dar mi-ar placea sa ma indragostesc de un englez care sa ma doboare cu accentul sau si in plus am avea foarte multe locuri romantice ca sa ne plimbam.
Mai ador si Canada, dar chiar nu stiu motivul. Stiu doar ca mi-a ajuns la inima!

| BitKode a răspuns:

Din Romania imi place Constanta si Dambovita iar in strainatate Miami su Florida happy

| caiboiul a răspuns:

In Romania in Bucuresti.

| smokee a răspuns:

Din Romania: Cluj-Napoca sau Sibiu.
Din afara: oriunde in UK, Milan, Miami, New York.