| daiaaaa a întrebat:

Ce oras din Romania va place cel mai mult si ati dori sa locuiti in el?

Răspuns Câştigător
| TeodoraCucerzan a răspuns:

Cluj. le intrece pe toate zic eu...

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sighisoara happy

| IrinaAndreea a răspuns:

Iasi

| Evaa a răspuns:

Constanta :X

| madalinutza a răspuns:

Bunaa>big grin

| rosto a răspuns:

Bucuresti din ce am vazut pana acum. Aici sunt big grin

| sinblade27 a răspuns:

Tind catre sibiu mai ales ca e la 100 de km de mine

| raducu a răspuns:

Sincer, nu am idee.
Daca ar fi dupa mine, as locui in fiecare oras din luna'n luna.
Toate orasele sunt frumoase.

| MusicisMusic a răspuns:

OMG...am vizitat foarte multe orase din Romania.Cred ca idealul ar fi Iasi, Sibiu sau undeva chiar si apoape in munte...

| claudiea79 a răspuns:

Am fost in costnta si nu imi place. bucurestiul este plin de tiganii prea aglomerat si plin de gropi si toate sint scumpe. brasovul este frumos dar apartamentele sint scumpe. proprietarii se arunca la banii degeaba ai aer curat si mincare ieftina daca casa este scumpa si nu ti-o permiti.la sinaia sau codlea este frumos dar prea scump. in maramures este frumos dar nu prea gasesti de lucru.

| claudiea79 a răspuns:

Si satu mare si baia mare sint frumoase. in satu mare nu prea sint locuri de munca se duc oamenii in strainatate sa munceasca

| Vero1996 a răspuns:

Brasov:X

| Ama2001 a răspuns:

LoL... bucuresti!

| Missin`you` a răspuns:

Constantsa:X sau Brasov:-x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timisoaralove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brasov