| CookieDiamond a întrebat:

In ce tari ati vrea sa mergeti?!

Răspuns Câştigător
| Kalle a răspuns:

Japonia :X

47 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

America... oflove struck
dar tu?

| adelaroman79 a răspuns:

Hmm, cel mai mult America.
Dar si Belgia, dupa ce invat flamandastraight face.
Ca nu stiu un bob!straight facelaughing

| foz a răspuns:

Japonia love struck :X

| Marcian a răspuns:

Italia, Grecia, Egipt, India, China, Africa de Sud, SUA.

| Gizăz a răspuns:

Suedia, Danemarca, Norvegia, Marea Britanie, sudul Germaniei, Austria, SUA şi Australia. Aş vrea să mă stabilesc în oricare în afară de ultimile două. Iubesc civilizaţia germanică.

| Romancutza a răspuns:

In Corea de Sud si Japonia.

| Rebbbeca a răspuns:

Canada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tara -S. U. A
stat - California
oras Los Angeles:X:X

| Marii a răspuns:

America, Germania, Anglia, Frata si Italia. happy

| Elena1234456 a răspuns:

In Franta love struck este o tara minunata.

| gabryel a răspuns:

Italia, spania sau mi-as dori foarte mult sa emigrez in Kongo si sa nu mai vad in fata ochilor anumite tipuri de persoane care arata vestimentar si fizic cu dracu.

| PaulB a răspuns:

@Spineshivers eu locuiesc in austria...si sa stii ca ai dreptate in legatura cu civilizatia...

| cornculapte a răspuns:

As vrea sa merg in toate tarile. Doar asa as putea sa-mi fac o parere despre ele si sa decid unde as vrea sa revin. Ce vezi in filme nu e intotdeauna adevarat (de obicei de acolo iti faci o idee despre tarile pe care ai vrea sa le vizitezi), deci nu poti sa te iei dupa ce iti arata ele despre o tara.
Acum, mi-ar place sa merg in SUA - din cauza a ceea ce am vazut in filme, normal -, in Barcelona (Spania) - m-a impresionat mult imaginea orasului in filmul Vicki Christina Barcelona- si in Germania pentru ca imi place limba. In rest, peisajele alea pe care le vezi in filme: Turnul Eiffel, Roma, Las Vegas-ul... na ca as vrea sa le vad si pe alea.

| AndutzaAndu a răspuns:

S. U. A., Australia, Franţa, Marea Britanie, Egipt, Canada şi Olanda love struck.

| ImmortalQueen a răspuns:

Germania:Xlove struck

| unefillefrançaise a răspuns:

Austria si Franta! day dreaming

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Pai in Florida, California, L. A, Canada(America).
Si am fost in Egipt!:X

| Lilik a răspuns:

Brazilia, Mexic, Africa de Sud, Australia, China, Thailanda.

| OanaG a răspuns:

Spania, Italia, Franta, Olanda, India.

| rebb a răspuns:

SUA, Japonia, Olanda, Egipt, Elvetia.

| RoxiutzaRux a răspuns:

America!

| Meandjustme a răspuns:

Imi place la nebunie sa calatoresc, deci as merge aproape pe oriunde, dar in special as vrea Japonia, SUA.

| mihai96 a răspuns:

S.u.a

| Kitty a răspuns:

Franta, Italia, Grecia, Anglia

| Bacemi a răspuns:

Franta, Italia, Belgia, Austria, Canada, Suedia, Anglia si America. Ar fi o bucurie mare sa pot calatori in aceste tari.

| Razvan a răspuns:

Norvegiabatting eyelashes

| beautiful a răspuns:

Spania si Franta

| AndraAndrutza a răspuns:

Italia, America, Japonia si Franta.

| cornel a răspuns:

Spania

brazilia

egipt

| 100 a răspuns:

Japonia
Canada
India