| matadoru a întrebat:

In ce tari straine ati fost si unde ati vrea sa mai mergeti(tara si orasul)?

Răspuns Câştigător
| vlad93fcv a răspuns:

Hmm, am fost in Londra si Liverpool din Anglia. in Valencia, Spania; Milano, Palermo, Italia si la Varna, Bulgaria la Nisipurile de aur! As vrea sa vad Rio de Janeiro, Brazilia. New York flag (USA). Cape Town. Africa de Sud, orase cat mai "exotice"!

7 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

America - New York, Las Vegas.

| Klara a răspuns:

Grecia, Polonia, Germania, Ungaria, Austria, Bulgaria, Italia, Moldova de peste Prut, Ucraina, Maroc.
Vara asta urmeaza...Israelul.

| cockie_green a răspuns:

Deocamdata in grecia.in corfu.vara asta tot in grecia in zakynthos.as vrea sa merg in china, anglia, hawai:X, africa

| andreii2 a răspuns:

Nu am fost, dar mi-as dori sa ajung la Barcelona. Sper sa ajung vreodatatongue

| bambollaazarya a răspuns:

Italia, franta, anglia, egipt, austria si vara asta urmeaza turcia...si visul meu este dubai.

| Ilusion :X a răspuns:

Franta, Germania, MonteNegro, Croatia, Bosnia Hergozvia, si in Elvetzia:X

As vrea sa merg in Spania.

| alex_9231 a răspuns:

Nu am foast inca, dar as vrea sa merg in orasul Hamburg din germaniatongue