| PaulB a întrebat:

In ce tari ati fost? sau unde a-ti vrea sa mergeti? (eu stau in austria, viena mai exact) ati fost careva si pe aici?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, am fost. thumbs up E super! big grin
Mi-ar placea sa vizitez Grecia si Spania (inca n-am apucat). big grin

| Arthur a răspuns:

În Europa în multe locuri printre care şi Viena. Aş dori să vizitez Japonia.

| JeSa a răspuns:

Am trecut prin Austria de 2 ori. E foarte frumoasă zona. Însă, nu am stathappy, doar ce-am trecut pentru a ajunge la Veneţia-Italia. Cu toate astea - mi-aş dori să mai vizitez - Dubai-ul sau Tuneziatongue

| Dizzydizz a răspuns:

Din pacate nu am iesit din tara dar asta e visul meu
sa calatoresc prin lumea intreaga sa profit de viata ca si asa e scurta
As vrea sa ajung in S U A sa vad si ew cum e traiul pe acolo
love struck
cine nu vrea sa stea in America? La cate filme americane exista toti aspira la viata aia de adolescentsmug

| Vero1996 a răspuns:

Da am fost p'acolo. E frumos :X.Am mai fost in Grecia, Ungaria si Frantahappy

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Am fost pe acolo e super:X am mai fost in germania, grecia, bulgaria, italia si austria.

| alesales a răspuns:

Am trecut prin Viena de 2 ori, am stat in Italia Franta Spania si Germania destul de mult si ca tari vizitate mai intra si Grecia, Ungaria, Bulgaria, Turcia, Slovacia, Cehia, Olanda, Belgia si nu in ultimul rand Singapore