| anonim_4396 a întrebat:

In ce va imbracati de Halloween?

7 răspunsuri:
| Ally99 a răspuns:

Diavolita!

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Vrajitoaretongue ca intotdeuna
ce frumos a fost anul trecut am luat si premiu pentru cel mai infricosator costum tonguem-am imbracat in rochie si cizme negre cu stelute, mi-am pus o peruca ca Ileama Cosanzeana rosie rosie si la fata mi-am facut cu creionul negru alunite si la ochi eram neagra si buzele la fel iau ce urata eram laughinglaughing asta era cel mai tare costum de al meu tonguetonguebig grinbig grin

| Nicky06 a răspuns:

Eu as vrea in,, Black Cat" dar problema e ca costumele sunt scumpe si nu prea se sarbatoreste Halloween-ul in Romania(cel putin unde stau eu...

| SirbuOana a răspuns:

In vamppirita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In mortea.

| gicuu1997 a răspuns:

Cine a zis ca ne imbracam? iesim goi in strada big grinbig grinbig grinbig grin (party)

| sorinutza99 a răspuns:

Nu stiu deocamdata cred ca in printesa sau vampirita