| nimeni_2035 a întrebat:

Va imbracati de halloween? daca da in ce va imbracati?happy

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Eu ma imbrac in pielea mea laughing

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Normal ca ma imbrac. Doar n-oi umbla pe strada in fundu' gol! La varsta mea, ar fi cel putin jenant.
Ca sa nu mai vorbim ca sunt 7 grade afara-n puii mei!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ziua in blugi, iar noaptea in pijamale.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Halloween...motiv pentru distractie....si da ma costumez....in pirat big grin

| oz a răspuns:

Eu nu recunosc halloweenul asa ca pentru mine nu exista asa ceva

| c0rn3l1uss a răspuns:

Eu pana acum nu m`am ganditworried...Aici pe unde stau eu balu de Haloween se tine pe 13 Vineri:X...Si pana atunci mai am timp sa ma gandesc in ce ma imbracbig grin.

| BUBULINA a răspuns:

In pijamale
ca stau acasa
e o prostie hallowenul astahappy

| Nemesis_9263 a răspuns:

Eu am maine la scoala o sceneta(la engleza)de Halloween.Eu sunt vrajitoarea.Bineinteles,daca nu ar fi vorba de o obligatie venita din partea scolii, probabil nici eu nu m-as costuma.

| andreyboss a răspuns:

Dupa mine halloweenul este o proste de la american

| nimeni_2035 explică:

Nici eu nu ma imbrac de halloween laughing (sa stii ca e o prostie)laughing

| vilmaristul a răspuns:

Nu; nu e ceva specifc, si de importuri proaste...
daca da:in ben laden

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma imbrac de Halloween. O sa si ies pe strada in cucu' gol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halloweenul este preluat de la americani, deci nu e o traditie tipica romaneasca. Sunt destule sarbatori traditionale pe care le uitam sau pur si simplu ne "modernizam".