| cinderellaindreams a întrebat:

In curand plec in Tabara Sulina. Vreau sa-mi povestiti si mie,cei care au fost,ce impresii au avut, cum e tabara! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SunnyElena a răspuns:

Buna! Eu am fost la Sulina anul trecut. A fost foarte frumos, cu iesiri seara prin oras. Excluzand broastele care misunau pe acolo laughing Plimbari pe apa. Mers la plaja, o apa curata, si nisipul asemenea. Am fost si la pescuit. Oricum, foarte frumos! Iti doresc distractie placuta alaturi de persoanele cu care vei pleca, si crede-ma ca vei ramane cu amintiri frumoase din aceasta tabara, fara sa regreti ca te-ai dus!