| mulinobianco a întrebat:

a fost cineva-n tabara Sulina? am mai multe intrebari pentru cei care da. Multumesc ))

Răspuns Câştigător
| Christinnnee123 a răspuns:

O sa incerc sa-ti spun si despre asta, dar am fost cu 2 ani in urma si regimul se schimba.

Trezirea- ora 08:00
Apoi gimnastica 10-20 min
Dejunul- ora 09:30
Ordine in odai- ora 09:00
De aici se incep plimbarile pina la ora 13:00
ora 13:00- prinzul
ora 14:00-16:00- amiaza
ora 16:00- gustarea
ora 17:00-19:00- pregatirea pentu concurs;
ora 19:00- cina
ora 19:30-20:00- imracarea si pregtirea pentru concurs fizic;
ora 20:00-21:00- desfasurarea concursului
Dupa concurs discoteca si apoi culcarea la ora 00:00
Sper ca te-am ajutat acum.

4 răspunsuri:
| Christinnnee123 a răspuns:

Am fost eu

| Christinnnee123 a răspuns:

Cu parere de rau nu pot sa-ti trimit mesaj, asa ca o sa-ti scriu aici.
Tabara Sulina este o tabara interesanta. Aici vin intr-un schimb aproximativ 50-40 persone. Mersul la mare nu este foarte des, dar este acceptabil. Sper ca te-am ajutat cit de cit. Daca doresti ceva sa ma mai intrebi despre aceasta tabara iti sunt la dispozitie. Din partea mea iti doresc sa te distrezi frumos la tabara pentru ca meriti!
Funda?

| mulinobianco explică (pentru Christinnnee123):

Multumesc pentru receptivitate, dar n-am primit practic niciun raspuns concret.
Am intrebat despre regim..adica, spre ex. la ce ora e trezirea, ce urmeaza dupa, se fac ceva excursii, etc?

| mulinobianco explică (pentru Christinnnee123):

Mersi.Ai dreptate, am mai citit pe net, de atunci multe s-au schimbat.
Cam slabut acest regim descris de tine, acum am inteles ca au si ateliere pe interese, merg la mare mai des happy

| Christinnnee123 a răspuns (pentru mulinobianco):

O sa incerc sa-ti spun si despre asta, dar am fost cu 2 ani in urma si regimul se schimba.

Trezirea- ora 08:00
Apoi gimnastica 10-20 min
Dejunul- ora 09:30
Ordine in odai- ora 09:00
De aici se incep plimbarile pina la ora 13:00
ora 13:00- prinzul
ora 14:00-16:00- amiaza
ora 16:00- gustarea
ora 17:00-19:00- pregatirea pentu concurs;
ora 19:00- cina
ora 19:30-20:00- imracarea si pregtirea pentru concurs fizic;
ora 20:00-21:00- desfasurarea concursului
Dupa concurs discoteca si apoi culcarea la ora 00:00
Sper ca te-am ajutat acum.