| BlueByMe a întrebat:

In fiecare an, la alba iulia a avut loc in perioada 1-15 septembrie(in medie) festivalul international de teatru alba iulia(aka povesti pentru copii si oameni mari)din 2006 incoace...anul acesta ar trebui sa aiba loc cea dea V a editie a festivalului!
dar am o intrebare:va fi editia a V a sau anul asta nu o sa mai fie?sad

1 răspuns:
| problematic a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa fie. in contextul actualei crize economice, orice activitate extra-curriculara reprezinta o risipa de fonduri publice.