| myhaeela a întrebat:

In timpul libeer ma bine invatati la matematica sau la romana?

6 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Heey`

Peii` cred ca tu inveti pentru teza, pai daca am dreptate big grin invata pentru materie la care ai teza mai curandbatting eyelashes. Daca nu inveti pentru asta, ci doar pur si simplu pai.invata la materie care iti place mai mult. Uite mie imi place mai mult happy romana love struck, dar invat la aman2 obiectewinking, e bine sa-ti faci timp pentru. aman2. Dar pana la urma invata la materia favorita :*. Sau daca iti plac aman2 eu ti-am zis romana, dar orkm e alegerea ta puppy dog eyes

Bafta love struck

| FlorinDiablo a răspuns:

In timpul liber mai bine ma duc si ma imbat decat sa stau sa invat la rom si mate

| Millanteria a răspuns:

La ambele. Dar cum mie imi place matematica, lucrez mai mult la mate. Am sa incerc sa lucez cat de mult din ambele.

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Mai bine fac sport

| Tavy100 a răspuns:

In clasele 1-6 romana, apoi imparti, un pic la mate si romana... eu la mate in clasa a 5- a nu am invatat DELOC, nici nu am ous mana pe manual... si am terminat cu media pe an 9.5

| Beautyapple a răspuns:

Matematica,ca mereu e un singur rezultat la final, la romana nu!