| geoka23 a întrebat:

In ultima vreme o sa vi se para o nebunie ma gandesc numai la prostii cum ar fi sa-mi fac o armura di fier acesta este doar un detaliu din ce vreau sa fac deja am inceput sa lucrez la ia. ma gandesc la proiect de 7 ani in ultimi 2 ani numai asta fac oare oameni ca mine sunt destinati sa nu aibe prieteni sunt ignorat mereu desi am ajutat multa lume atat moral si din alte puncte de vedere dar totusi nici macar nu mau mai intrebat ce fac sau cum o duc dacas bine nu inteleg va vine sa credeti chiar si pe messenger mms facebok am impresia ca sunt ignorat de oameni de ce ca nu am gresit la nimeni niciodata n-am facut rau la nimeni. accept si comentarii precum esti prost, nebun, batut in cap si altele. este libera exprimare

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Dude, e foarte tare ce faci. Si daca o sa cauti pe net o sa gasesti multi altii ca tine - se cheama pasiune sau hobby. Ba mai mult, poate o sa si gasesti pe cineva sa o cumpere - nu dezarma. Cat despre prieteni, eu cred ca daca le-ai povesti ce faci, poate ai gasi unul sa te si ajute.
PS: sunt de acord cu cimajes - mai treci si pe la romana. Ai idei interesante in cap, sa nu-ti fie frica sa fii catalogat ca ciudat, mai tarziu o sa razi tu de ei. Dar nu neglija scoalawinking

2 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

1. Iesi pe afara.
2. Mergi la orele de romana... dai impresia ca ai cam chiulit.

| geoka23 explică:

Faptul ca nu scriu cu semne de punctuatie e ca nu-mi place.
Scoala am terminato de mult.Si faptul ca am scris asa! si ca scriu asa este o legatura mistica intre inteligenta, prostie, si parerile altora.Creierul are goluri ce pot fi umplute printr-o simpla intrebare.,
titlurile care au caracter interogativ ("Ce-I de facut?")
o exclamare se pune dupa interjectiile si vocativele care exprima stari afective si sunt considerate cuvinte.