| Hatelaw a întrebat:

eu mi-am facut un cont de messenger insa am intrat in cont am bagat 3 id si dupa n-a mai mers sa bag.
Cand ziceam la alti sam bage id meu eu le dadeam accept si ii aveam la adress Book si num apareau dacas online care site sa ma ajute FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Problema asta nu-i numai la tine, e din cauza desteptilor de la Yahoo care au hotarat ca n-ai voie sa bagi mai mult de 3-4 contacte pe zi. Deocamdata te multumesti cu alea, maine poti adauga altele. Bafta! happy

1 răspuns:
| lunaamara a răspuns:

Nu poti sa bagi multe persoane intr-o zi. maine vei pute adauga alte 3