| Angie12 a întrebat:

In vacanta va place sa va jucati de a printesele?

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Printese in editia lesbiana sau ce? ce sa ceri frate, pustoaice!

| Minks a răspuns:

Hell no!

| pwp a răspuns:

Daaa foarte mult! nenea ai 3 lei?

| Blackwoman27 a răspuns:

Nu prea foarte rar ca ma mi roaga verisoara mea de 9 ani si ma mai joc cu eahappy

| Wihaela a răspuns:

Deloc nu imi place sas ma joc dea printesele laughing

| Asdfasdefta a răspuns:

Depinde cati ani ai.Merge pana la 13 ani laughing

| YuukiNightmare a răspuns:

De ce? Suntem copii de cinci ani? Nu înțeleg.

| Bubbleh a răspuns:

Cati ani ai de te joci de-a printesele?

| Kydie a răspuns:

Nu pentru. ca este cel mai tamit jocphbbbbttongue

| Madison a răspuns:

Sfinte Apollo ce intrebari pui laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing What the hell, no! Cum doamne iarta-ma sa ne jucam de-a printesele. Te-ai gandit ca poate unii nu mai au 7 ani, sau ai mai mult?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e distractiv...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !