| MrsBrunetzyka a întrebat:

in videoclipul de mai jos, cand dana rogoz se suie tot mai sus pe bare, si la un momendat cand a dat cu piciorul, i l-a bagat in gura l-a atins in cap, si dupa aia pavel bartos ia luat piciorul si i la pus pe umar!
credeti ca asa trebuia sa se intample sau a fost o greseala a danei rogoz ca na innimerit umarul?

http://www.libertatea.ro/......12630.html

2 răspunsuri:
| PurePoison a răspuns:

Asa a trebuit! dansul trebuia sa fie o parodiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs