| alina14 a întrebat:

Incerc sa instalez un program si imi zice: Your computer has a newer version of Windows Live Messenger than the one you are trying to install, and install an older version, first remove the curent version.
Dar eu l-am sters pe cel vechi am dat la control panel dupa aia add or remove, si am sters programul vechi de windows live messenger. Acum am intrat iar in add or remove si nu-l gasesc, deci sunt sigura ca l-am sters. Si nu inteleg de ce tot imi zice sa sterg versiunea veche? ca eu am sters. Ce trebuie sa mai fac?

1 răspuns:
| spot a răspuns:

Descarca-ti "TuneUp Utilities" si vezi pe acolo trebuie sa fie un shredder, adica o optiune cu care sa "razi" toate coditele care au avut legaturi cu messengerul. dupa aia ar trebui sa poti sa intalesi msnu usor. daca nu o sa fie ultima varianta s-ar putea sa trebiasca sa astepti sa isi faca update. eu am avut varianta 7. 5 si cand am vrut sa ma loghez mi-a facut unupdate de vreo juma d ora. bafta.