| anonim_4396 a întrebat:

happySpuneti-mi si mie de ce nu imi merge programul CPU-Z,de fapt imi merge,il instalez,il pornesc iar apoi daca il inchid si ii dau drumul iar nu mai porneste,imi da eroare, de fiecare data imi face asa, l-am instalat si dezinstalat de 3 ori,credeti ca Windows-ul e de vine, nu oi fi nimerit eu o versiune buna de pe net, am XP Professional SP3!laughing
Eroarea e ceva de genul :

"Microsoft Virtual C++ Runtime Library

Runtime Error!
Program: C:\Program Files\CPU-Z\cpuz.exe

R6002
- floating point support not loaded"

Am dezinstalat si chestia aia "Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable" care s-a instalat singur,nu imi dau seama,insa degeaba, tot nu merge iar peste ceva timp apare din nou programul asta sau ce o fi, nu pot sa scap de el!laughing

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

happy Aia imi e mai greu sa-ti spun. Poate fi si windows-ul beraliu.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si ce ai rezolvat daca l-ai dezinstalat? Multe programe folosesc Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable, inclusiv CPU-Z-ul tau...asa ca mai gandeste-te daca ai procedat bine.

| CannabisFan a răspuns (pentru K0sti):

Pai m-am gandit ca nu are legatura cu el!laughingDa oricum, l-am dezinstalat abia dupa ce mi-a dat eroarea siii intrebarea e de ce imi dadea acea eroare de mai sus?straight face

| K0sti a răspuns (pentru CannabisFan):

happy Aia imi e mai greu sa-ti spun. Poate fi si windows-ul beraliu.