| RedBullÎmiDăAaaripi a întrebat:

Daca inotul slabeste, unde gresesc balenele? straight face

Răspuns Câştigător
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Salile de fitness subacvatice sunt ocupate de caracatite

8 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Balena numai cat clipeste si da apa in spate...

Răspuns utilizator avertizat
| Deny1333 a răspuns:

Ele nu înnoată împotriva curentului şi de aia nu slăbesc. straight face

| BastetReloaded a răspuns:

Au supt prea multe cepe...

| Tweetymrrr a răspuns:

Ehoh go on...Hai sa-ti explic cei cu balenele,din cauza apei pe care o strang greutatea lor creste, in plus ce exercitii sa faca? Genoflexiuni?!rolling on the floor)
Sau abdomenesmug.
Aaa, la ele nu`i nicio problema daca ai 200 de kgoh go on.e ca si cum o tipa ar avea 30 de kg.
Off`topic:Stiai ca inima unei balene este exact cat o masina?!

Răspuns utilizator avertizat
| YepIsSuspended a răspuns:

Paaai,balenele nu inoata, ele pluutesc.smug

| Deza a răspuns:

Pai...balenele mananca mult, cred! sau chiestia cu inotul slabeste este valabil doar la oameni