| irynus a întrebat:

Intr-a 9 se face vaccin? raspunde doar cine stie sigur si unde il face? happy

Răspuns Câştigător
| Diiiaaa a răspuns:

Da se face.
La noi la liceu s-a facut pentru TBC.
Si s-a facut in manahappy

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu, nu se face.

| DraGfirE a răspuns:

Da se face numai in cazul daca nu se intampla ceva.
In mana in care nu scrii vei face.

| DraGfirE a răspuns:

Da se face vaccin in maca in care nu scrii. fundabig grin

| Roxett a răspuns:

Nu, noi nu am facut. parca facusem la sfarsitul clasei a opta.

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Noi n`am facut vaccin in clasa a 8-a si l`am facut in a 9-a. Cum unde? La cabinetul scolii

| DianaTia a răspuns:

Buna irynuca! Nu tin minte sa imi fi facut nici un vaccin in clasa a XI-a! Nu te ingrijora! >big grin

| Cherry a răspuns:

Nu se face niciun vaccin, stiu sigur asta am trecut si eu pe acolo, si nici pe a 10a happy

| irynus explică:

Da multumesc am inteleshappy