| Shaggy02 a întrebat:

Intr-o poza cu mine cum pot sa imi pun in spate fundal alb.Ce program imi trebuie sau cum fac? Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| DyddyShORRR a răspuns:

Poi cel mai bun program de editare in poze este (PhotoShop-ul) iar daca vrei ceva mai putin bun si e mai usor de folosit incearca (PhotoScape)!

7 răspunsuri:
| aleexxaanndrra a răspuns:

Buna photoshop

| LovellyAngel a răspuns:

Poti folosi Photoscape, Photoshop sau Photofiltre. Funda?tongue

| Onio a răspuns:

Poti incepand de la banalul Paint, care il ai instalat pe PC-ul tau, pana la plrograme avansate gen Photo Impact sau Photoshop.

In Pain poti sa iti stergi fundalul foarte simplu, avand doua modalitati:

1. In tabelul de instrumente ai Eraser/Color Eraser, cu care poti sterge fundalul "mergand" pe langa conturul tau din poza.

2. Ai Free-Form Select cu care pori sa selectezi dintr-o bucata tot ce doresti sa stergi, tot "mergand" pe langa imaginea ta din poza.

Bafta la decupat happy

| SWΔG a răspuns:

Pizap!happy
(intri pe google)

| BaiatDeTreaba87 a răspuns:

Salut,

Poti folosi pasta corectoare pe monitor, la mine a mers.

| Onio a răspuns (pentru BaiatDeTreaba87):

rolling on the floor

| alikleo a răspuns (pentru BaiatDeTreaba87):

Dupa ce ca esti prost, mai si semnalizezi...sa fie vizibil de la distanta!
Eu cred ca ideea acestui site, este de a ajuta, atunci cand poti si daca poti, pe cei care au nevoie si nu sa ii luam in bataie de joc, dar poate ca tu ai mai mare nevoie de ajutor...din cate observ eu, tie iti fileaza o lampa!
Consulta un medic in domeniu!
Funda! happy happy happy