| Alexakos a întrebat:

Intrebare pentru a trece timpul.

ce masina(si model daca se poate) a-ti vrea sa va cumparati si de ce?

(masina care puteti sa o cumparati la un momentdat nu vise)

6 răspunsuri:
| invisibleboy a răspuns:

Mito, e data dracu, chiar daca la aspectul exterior lasa putin de dorit.

| VladAngel a răspuns (pentru invisibleboy):

O fi i-a urata da siti ceva dizainu e aerodinamic zici cai avion

| MaverickSH a răspuns:

Un VW Golf IV.
E ieftin si nu consuma multwinking

Iar daca as avea buget nelimitat devil mi-as lua Pagani Zonda F, Camaro SS sau Corvette.

| Tanase_Laurentiu_1996 a răspuns:

Incearca un opel astra clasic, sau o honda civic, dar modelul vechi

| VladAngel a răspuns:

Eu as dori un Buggati Veyron... Pentru ca este ce mai rapida masina din lume in linie dreapta are 465km pe ora nu mint

| Alexakos explică (pentru VladAngel):

Da de acord. dar eu ma refeream la masini reale nu la vise. ca asa si eu as vrea un ccx sau un sls.