| dsada a întrebat:

Intrebare pentru baietzy cum va place sa fie o fata slaba ca paiul sau asa si asa? mai exact unpik plinutza

Răspuns Câştigător
| DragonuAK47 a răspuns:

Umpic mai plinuta sa nu fie nici grasa grasa dar nici cat un pai sa aiba picioare `babane` xD asa imi plac mie fetele

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu dau importanta pentru ca nu ma intereseaza nici un tip de fete :-p

| Liviu a răspuns:

Eh
Sa fie mai plinuta sa am pe une pune mana[; x]
Mie imi plac fetele mai plinute
Nu alea slabestraight face
Nam ce " face " cu alea slabe...

| shadovv a răspuns:

Nici slaba dar nici grasa...

| Диана a răspuns:

Alta intrebare tampita... 8-)

| Andr3yCzz a răspuns:

Asa si asa smug

| axelmatei a răspuns:

Potrivita adica nu chiar slaba slaba nici PLINUTZA laughing

| florinflorin14 a răspuns:

Pai nici chiar ca paiul ca n-arata bine, te faci de ras, dar nici prea plinuta, mediu e raspuns corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tie cum ti-ar placea sa fie un baiat? gras sau schilod? raspunsu e la fel pentru voi, adica normal/normala, mai bine zis potrivita

| ydkm a răspuns:

Ai mai mult de 11 anisori fetito?laughing deja iti sta capul la baieti