| MyName_4993 a întrebat:

O intrebare pentru baieti: Cu cine ati vrea sa fiti cu o fata mai plinutza (65 kg) si frumoasa sau cu o fata slaba (48 kg) dar mai urata? big grin

17 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Daca le combina, poate iese o bunoaca laughing

| Narcis2007 a răspuns:

Depinde...tre sa le vad pe ambele si iti spun asa numi pot imagina ce inseamna frumoasa sau urata si fiecare baiat are preferintele lui...

| Dennys1521 a răspuns:

Daca nu vad o poza nu pot sa raspund:

| Allexis a răspuns:

Cu cea plinuta, daca se duce la sala vreo 2 luni, sa scape de cele 15 kilograme in plus. :d

| Lexus28 a răspuns:

P-aia cu care te simti mai bine si merita atentia ta.

| Tiberius a răspuns:

65 de kg e mult pentru o femeie

| Andreeaa19 a răspuns:

Pai,dupa parerea mea daca tie iti place de ce grasutza poti sa o alegi pe ea,sau daca te opreste faptul acesta ca ea e mai grasutza sa stii ca poate slabi,dar cea urata nu poate deveni frumoasawinking.A sh apropo depinde sh ce are inauntru fiecare,ca poate cea grasutza sa fie frumoasa daca inauntrul ei este ca piatra, sh poate cea slaba sa fie urata daca are o inima de invidiatwinking.Tu alegi, eu doar ti-am dt niste sfaturi

| Digital112 a răspuns:

Daca are 65 de kg si 1, 70 e perfect

| nury a răspuns:

Ce paradox laughing)))

| ZEU93 a răspuns:

Daca e mai frumoasa as fi cu cea de 65 dar ar avea cu un kilogram mai mult ca mine, deci daca ceva ea m-ar duce in brate laughing)

| Raull_5431 a răspuns:

Nu conteza doar aspectul fizic!happy
Conteaza si partea interioara...caracterul!happy
Nu iti pot da un raspuns concret.Probabil nici de 65 kg nici de 48 kg!happy
Dar nu se stie niciodata!happy

| Mihai_8442 a răspuns:

Aia slaba desigur

| Johnny_3066 a răspuns:

60 kg

| DEX a răspuns:

Cu o fata care sa-mi placa ( cu care sunt ) sa aiba 45 kg :X

| JaM1 a răspuns:

Pai aici tine si de comportament...

| Cosmin_5281 a răspuns:

Cu cea mai plinuta big grin pentru ca nu vreau sa pun mana pe un schelet si mai ales sa fie urata big grin laughing

| PuFoS97 a răspuns:

Depinde...daca are si inima buna cu o fata mai plinuta si mai frumoasa.doar sa gasesti pe cineva care sa te iubeasca asa cum esti

Bafta... fundita? :X