| Poison0fL0v3 a întrebat:

Intrebare pentru cei cre au citit manga Shaman King[:X]
Despre ce e vorba?
Din cate am vazut... se numea Epoca lui Hana...[sorry] sau km asa ceva.

S-au casatorit Anna si Yoh?

Cum aratau?

ce s-a mai intamplat? Hao a mai aparut. Sau.

Va roog!
Daca vreti sa-mi lasati si un link... nu mai supar.

Dar vreau sa stiu esenta!

MEGA FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nomoreregretstb a răspuns:

S-a casatorit cu ana da s-a casatorit

3 răspunsuri:
| laurik1315 a răspuns:

Yoh si anna mari si casatoriti nu apar in shaman king flowers(aia are doar un capitol ) ei apar in manag shaman king kang zeng bang (care e total diferita de episoadele anime- spre exemplu hao devine regele shaman in asta si dupa parerea me e mult mai klumea decat episodele facute) poti sa o citesti aici:http://www.mangachapter.net/3352/shaman-king-flowers.html si la capitol 300 din manga asta apare anna si yoh

| ViktoriaGherman a răspuns:

Si au un baiat Hana

| ancutza45 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta eu...cauta pe net shaman king flowers si anna si yoh apar in capitolul 300 din manga