| Poison0fL0v3 a întrebat:

A citit cineva manga Shaman King Flowers?
Daca e cineva, sa-mi spuna si mie pe scurt sau cum poate despre ce se vorbeste?
Dau funda+vot!:X
Sau un link?

Răspuns Câştigător
| laurik1315 a răspuns:

Are doar un capitol si e vorbe despre Hana Asakura, baiatul Yoh si Anna din Shaman king. El are vreo 12 ani si e shaman. Amidamaru e cu el. Baiatul e la fel de violent ca Anna si nu-i place scoala la fel de mult ca yoh. Apare copilul lui Tao ren(pe baiat il cheama tao men), cu Bason, la casa lui hana, unde sunt mai multi dintre shamanii lui hao. Si rio e acolo si are grija de baiat, fiindca yoh si anna calatoresc. Tamao il creste, fiind practic mama lui (dupa cum am zis yoh si anna calatoresc). Hao apare si el (apropo el e regele shaman) si ii spune ca vrea sa-i dea un test, dupa care dispare. Atunci apare o fata care arata aproape la fel Anna (la fel imbracat doar ca, cu mai multe accesorii), care e un discipol al Annei si fiica lui Silva si o cheama tot Anna si ii spune lui Hana ca daca castiga impotriva ei, ea il va lasa sa se marite cu ea.
uite aici poti sa citesti:http://www.mangachapter.net/3352/shaman-king-flowers.html
in cazul in care nu ai citi manga Shaman king te sfatuiesc sa o faci, pentru ca e mult mai diferita de serial, spre exemplu hao dvine regele shaman si pe la sfarsit devine si bun. POti sa o citesti aici:http://manga.animea.net/shaman-king-kang-zeng-bang.html
si asta care e tot cu Hana, doar ca atunci cand e el mai mic si are legatura cu celelalte:http://manga.animea.net/shaman-king-funbari-no-uta.html

| Carstea_Valentina_ a răspuns (pentru laurik1315):

Despre hao asakura din shaman king flowers

1 răspuns: