| Ciobanu_Andrei_1998 a întrebat:

Intrebare pentru cei din Galati.Stiti cumva un loc unde se aduna dansatori de break-dance sau cu alte tipuri de dans.Eu fac break-dance individual, nu am bani pentru sala si as vrea sa stau sa invat cu cineva care mai practica la randul lui break-dance...as vrea sa stau cu ai mei cum ar veniilaughing.Orice raspuns e bine-venit.

Răspuns Câştigător
| Mentosanaaa a răspuns:

La Foisor de exemplu, pe faleza... Se organizeaza deseori meeting-uri de electro-dance dar sunt unii care practica si break-dance. Altundeva, n.as avea idee.

Succes in viitor!

2 răspunsuri:
| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Foisor

| Ella2000 a răspuns:

Pai la foisorul de pe faleza sunt tot felul de grupuri care danseaza pe acolo si poti sa te infiltrezi intrunul dar sa fii imbracat bine ca ei nu prea accepta taranoistraight face