| MiKeLla14 a întrebat:

Buna,tuturor! As vrea sa va intreb,ce fel de sali de dans sunt in Radauti? Frate,imi doresc foarte mult sa dansez,imi place street dance-ul, dar nu este o sala pentru asa ceva. sad Asa ca sunt dispusa sa invat si alte tipuri de dance. Ofer fundita, pentru cele mai bune raspunsuri. -multumesc!- happy

Răspuns Câştigător
| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Ce? si eu la engleza sunt 0 laughing
Dar eu invat acasa sa dansez street, si mai imi explica tot cineva care l-am cunoscut pe TPU. happy
Apuca-te.Nu trebuie sa stii engleza pentru a copia pe cineva de pe youtube. Uita-te la tutoriale, si cand nu intelegi ceva intreaba-ma. Daca vrei sa lasi id.
Nu te oblig, fa cum vrei dar streetdanceul e un dans foarte frumos.Bafta!

9 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cred ca in Suceava e ceva.

| MiKeLla14 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Banuiesc si eu. Dar e prea departe.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Daca,iti place streetdanceul continua! Uita-te pe net la tutoriale, nu ai neaparat nevoie de sala. Poti si in casa, ca doar nu faci b-boy. Daca nu esti lamurita lasa-mi un id.

| MiKeLla14 explică (pentru StReEtDaNcEaNa):

FreedomKaat43,imi place street dance-ul,cum am mai spus,dar nu ma prea pricep,adica vreau sa invat, caci nu stiu, mai nimic. Si m-am uitat pe net pe toate site-urile, posibile, cred.dar mai totul e in engleza. Si eu la engleza is aproape de 0...deci. sad

| MiKeLla14 explică (pentru StReEtDaNcEaNa):

Si in legatura cu asta, nu stiu daca ma poti ajuta. sad

| StReEtDaNcEaNa a răspuns (pentru MiKeLla14):

Ce? si eu la engleza sunt 0 laughing
Dar eu invat acasa sa dansez street, si mai imi explica tot cineva care l-am cunoscut pe TPU. happy
Apuca-te.Nu trebuie sa stii engleza pentru a copia pe cineva de pe youtube. Uita-te la tutoriale, si cand nu intelegi ceva intreaba-ma. Daca vrei sa lasi id.
Nu te oblig, fa cum vrei dar streetdanceul e un dans foarte frumos.Bafta!

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Implineste-ti visu' ce naiba? laughing

| MiKeLla14 explică (pentru StReEtDaNcEaNa):

Ok,multumeeesc! :* uite id-ul meu: miha10aniwinking :X

| StReEtDaNcEaNa a răspuns (pentru MiKeLla14):

Te-am bagat. tongue

| MiKeLla14 explică (pentru StReEtDaNcEaNa):

Ok! thumbs upwinking