| Kornelush a întrebat:

Cum sa ma invat sa fac cit mai multe salturi parkour break dance asa ceva? Funda

1 răspuns:
| Yqnwtz a răspuns:

Cu 2 prieteni si tutoriale pe youtube si un loc de antrenament asta am facut eu si crede-ma daca pui suflet iese ori ce poti sa te duci la taz la palatu copiilor e 10 lei intro shedinta de 2 ore in care o san veti frontu dar incearca sati antrenezi muschi in casa pentru a avea forta necesara pentru salturi abdomenei si flotari