| watterboy a întrebat:

Intrebare pentru cei din ploiesti: care credeti ca sunt cele mai tari terase/cofetarii/cafenelebig grin

Răspuns Câştigător
| StefanStyle94 a răspuns:

Pai cel mai tare club e ICE, fara indoiala, desi n-am mai fost d ceva timp...La terasa Denisa e fain(in spate la omnia), mai e Molinari cafe si La o barfa(pe langa liceu' caragiale), Irish pub(jos, la mall-u d langa omnia), cafeneaua din mall, Doroftei pub(deasupra la cinema). Mai gasesti terase faine pe tot bulevardu'winking