| Mus1k a întrebat:

Intrebare pentru. metiner ( cei care joaca metin2 ). serverele hamachi sunt cele care nu suporta comenzile de gm? daca nu spuneti mi care e diferenta dintre un server HAMACHI si unul NON-HAMACHI

Răspuns Câştigător
| NoBoDy_9140 a răspuns:

1-nici pe ala hamachi nici pe ala non-hamachi nu merg comenzile GM
2-dif ca alea cu hamachi cicas mai bune si nu am un lag exagerat
3-pe alea non-hamachi au un lag... pentru ca uni nu stiu sa umple cu hamachi si din asta alea cu hamachi au lag
Sper ca te-am ajutat :*