| CreepyCrow a întrebat:

Intrebare pentru noi, fetelelove struck
Ce discutati cu prietenele voastre, de obicei, subiecte...cum se numeste/numesc cea/cele mai buna/bune prietena/prietene a/ale voastra/voastre, ce activitati faceti cu ele...love struck
?

2 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Pai discut planuri pe viitor si nu numai vorbim ce am mai facut unde merge unde ne ntalnim ne dam cu parearea toate sugestii si moooolthe altele iar activitatile in weekend mergem la mall cumparaturi filme baieti ne mai tachinam si multe altele

| qtheodora a răspuns:

Eu cu prietenele mele vb despre baieti {lol} filme etc. Andra and Miruna activitati facem poze vb{lol} si invatam in pauzelaughing)glumeamlaughing)