| NOsay a întrebat:

Intrebare urgenta! ce varsta trebuie sa aiba puiul de pisica ca sal pot adopta? FUNDA + VOT va rog help

Răspuns Câştigător
| gabi13579 a răspuns:

Eu stiu ca cei de la protectia animalelor sau asa ceva spuneau sa aiba intre 5 si 8 saptamani

6 răspunsuri:
| iLoveMusic01 a răspuns:

Buna! Eu cred ca puiul de pisica ar trebui sa aiba peste 1 luna. Uite un site care te poate ajuta sper! http://www.adoptiipisici.ro/

| Ekcstsy a răspuns:

Vreo 3 saptamani

| Alexu420 a răspuns:

Varsta la care sa poata merge si sa bea singur laptic din castronel.

| NOsay explică:

Multumesc tuturor dar daca ma mai
puteti ajuta cu ceva va rog...
Pisica cu puii e la bunici mei si e verisorei si cum s-o conving sami da pisoiul (logic nu e pisoiul ei nu? din moment ce pisica e la bunici si nu ea sta acolao? nu?) va rog mersi

| TheMimy a răspuns:

Pei in primul rand el(ea) trebuie sa stie sa bea lapte singur(a). Deci de la cam 1 luna in sus.
FUNDA?

| PiTiCDoUaPuNcTeIcS a răspuns:

In orice caz peste o luna