| GoddessMaui a întrebat:

Iti plac cadourile? dar nu doar alea de Craciun, ci in general.

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Da, cât timp vin din suflet și mai ales când am nevoie de un produs urgent laughing!

21 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu prea! mie imi place mai mult sa dau cadou big grin

| Reek54 a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| Seby90 a răspuns:

Cadourile dupa o anumita varsta, si anume cea de peste 25-30 de ani devin stupide, cel putin la noi in tara unde lipsa de mentalitate si civilizatie triumfa. Mai toata lumea aici considera ca daca va face un cadou frumos / substantial i se va intoarce favorul, si va primi ceva la fel de scump sau mai bun. Problema e ca nu se intampla des asta si intervin priviri intre cele doua parti, poate chiar barfe intre piti 1 si piti 2.

Prefer cadourile funny/seminificative.

| GoddessMaui explică (pentru Seby90):

Alea amuzante le accept si eu doar pentru amuzament nu ma intereseaza gestul, mie imi ajunge prezenta prietenilor.

| Seby90 a răspuns (pentru GoddessMaui):

Primirea unui cadou implica daruirea unuia mai devreme sau mai tarziu. Quid pro quo.

| Niiiicu a răspuns:

Da,normal sunt un gest foarte dragut si imi face placere sa ofer dar si sa primeschappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,imi plac, depinde cine mi-l da happy

| Ramona000 a răspuns:

Da imi plac si imi place si sa daruiesc

| EvaneSScence a răspuns:

Orice cadou e bine-venit! laughing

| oty2001 a răspuns:

Nu in general. doar alea de ziua mea deoarece de Craciun parintii mei imi cumpara numai cadouri groaznice.

| SinfulDesire a răspuns:

Aproape orice cadou e fain atata timp cat este cu o intentie buna in spate aceasta fiind de a te face fericit(a)

| Strumpfi a răspuns:

Cui nu-i plac cadourile? laughing. Tie nu-ti plac?straight face

| GoddessMaui explică (pentru Strumpfi):

Deloc.

| Strumpfi a răspuns (pentru GoddessMaui):

De ce nu-ti plac cadourile? Nu te nimereste nimeni?straight face

| Seby90 a răspuns (pentru Strumpfi):

Nimeriti-l cu o caramida macar.

| GoddessMaui explică (pentru Strumpfi):

Doar pur si simplu nu-mi plac, nu ma bucura.

| hurricaneX a răspuns:

Cui nu-i plac cadourile pana la urma? laughing

| anonima25 a răspuns:

Imi plac cele care sunt facute din inima nu doar pentru ca trebuie
imi place si sa dau cadouri si sa vad fericirea oamenilor care le primesc

| AnaHash a răspuns:

Normal, cui nu i-ar place?

| nyko98 a răspuns:

Da, dar sa fie dat din suflet