| AlexutuDeiu a întrebat:

Iti trebuie pasaport daca pleci din Romania(Oradea) in Ungaria Nu?(pentru o zi)

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie doar de cartea de identitate (nu buletin de identitate). Numai bine!

| mgtow a răspuns:

Nu e necesar

| Mihaelaa98 a răspuns:

Da sau daca nai pasaport merge si cu buletin dala (care se face la 14 ani ) Merge si cu ala cred eu am mers cu dala doar in bulgaria si a mers big grin

| aLaLa a răspuns:

Da, normal! Pentru ca treci granita, iti trebuie pasaport sau buletin.

| anamaria91 a răspuns:

Doar buletinul.

| Iuly006 a răspuns:

Nu iti trebuie decat cartea de identitate

| RUMBURAK a răspuns:

Nu. nu iti trebuie. dar buletin sau carte de identitate.

| piciuk a răspuns:

Pai... din cunostintele mele, ungaria e membra UE inca din 2004, deci nu trebuie pasaport.

| sexycutza a răspuns:

Nu iti trebuie