| ĺuЂĺřξ a întrebat:

Jhon Cena sau Randy Orton? (funda pentru cei ce tin cu cine tin eu)

Răspuns Câştigător
| GoguStrigoi a răspuns:

Randy Orton

38 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

John Cena

| mmary a răspuns:

Jhon Cena:X

| marius577 a răspuns:

E reangajat cena pentru cei ce nu stiu.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

John cena

| Marijuana187 a răspuns:

Randy Ortonwinking

| Anddrea a răspuns:

Odata ma uitam si eu la wrestling si imi placea mult Jhon Cena. Mi se oprea respiratia cand ii auzeam melodia de intrare laughing Acum am auzit ca s-a retras. Nu stiu daca tii si tu tot cu el, eu ti-am zis de cine imi place happy

| Herr a răspuns:

John Cena din cate am auzit s-a retras.Randy Orton hmm. Wrestling=Fake.

| InsaneDoll a răspuns:

Randy Orton:X

| InsaneDoll a răspuns:

Randy Orton

| heise a răspuns:

Primul. :]

| CarMen_6610 a răspuns:

Randy Orton? pentru ca,, Jhon Cena " ai scris gresitlaughing)

| Vallynike a răspuns:

Sus John Cena

| hSh3ad a răspuns:

Vipera, desigur!

| bianca19995 a răspuns:

Ambii...John Cena e mai puternic, iar Randy mai frumos

| TheKiller a răspuns:

1:Eşti fată. N-am nimic impotriva insă ma miră faptul ca unei fete îi place Restwling
2:Restwling este o mare prostie mai ales că nimic nu este adevărat.

| Fly2Sky a răspuns (pentru TheKiller):

Ba prostule se scrie wrestling nu te baga daca nu stii fraiere

| TheKiller a răspuns (pentru Fly2Sky):

Mama ce ma mai injuri oricum nu-mi pasa eu nu ma cobor la nivelul tau daca nu am scris wrestling bine tu trebuie sa te bagi imediat in seama si ca sa stii nimic din wrestling nu e adearatwinking. Iti urez o zii buna.

| Fly2Sky a răspuns (pentru TheKiller):

Ai scris adearat e gresit

| TheKiller a răspuns (pentru Fly2Sky):

straight face Tu chiar sesizezi orice greseala? De parca tie nu ti se intampla niciodata sa gresesti la asa ceva.

| Fly2Sky a răspuns (pentru TheKiller):

Chiar asa de des!

| TheKiller a răspuns (pentru Fly2Sky):

Pai frate tu poate te uiti la taste cand scrii dar eu nu fac asta happy.

| Fly2Sky a răspuns (pentru TheKiller):

Esti fraier

| Ellena123 a răspuns (pentru TheKiller):

1.Se scrie Wrestlig-ullaughing
2.Si eu sunt fata si ma uit de la 5-6 anilaughing
3.Nu este o PROSTIEwinking

| Ellena123 a răspuns (pentru Ellena123):

Wrestling-ul* hai nu ma injuralaughing

| VitaminaColorata a răspuns:

John Cenabig grin

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

John Cena...the best of the best.big grin

| Agentulx a răspuns:

Cena :d

| Looovely a răspuns:

Deathkiller: Crezi ca daca esti fata nu poti sa te uiti la WRWSTLING?[pentru ca asa se scriephbbbbt]Sunt fata si de mai bine de un an nu pierd nici o vineri si nici o sambata si nu mai vorbesc si de ppv-uri.
Si sincera sa fiu sunt constienta ca e o facatura dar nu.mi pasa.ADOR WRESTLINGULphbbbbt!
Si daca nu stii sunt si fete wrestlere asa ca nu e o problema.happy!
Si sa raspund la intrebare:Rendy Orton=p~!
Si app.e sambata si e 9 asa ca abia astept sa inceapa smack down!

| nobodyknowsme a răspuns:

Se scrie jonh cena raised eyebrows imi plac amandoi dar cel mai mult imi place Edge

| Ellena123 a răspuns (pentru nobodyknowsme):

De fapt se scrie JOHNrolling on the floor

| CrisTinasss a răspuns:

John Cena a fost idolul meu inca de mic copilhappy mereu am apreciat felul lui de a fi insa Randy Orton e ffffoarte dragut big grin si evillaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca tin cu The Killer Of The Legends(The Viper) Randy Orton si pentru cultura voastra generala asa se scrie WRESTLING

| Ellena123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Amin Doamne cineva care sa scrie corect WRESTLINGlaughing

| Ellena123 a răspuns:

1.Se scrie John Cena
2.Nu pot sa aleg sunt amandoi 2 bunaciunibatting eyelashes

| yooocosti a răspuns:

Fratilor se scrie JOHN CENAwinking

| alexboss11ani a răspuns:

Buna eu tin cu john cena pentru este cel mai tare