| RecycleBin a întrebat:

Joc de ceva timp metin(lvl13)si mi-a dat misiunea ca sa duc fier carbune si piele fierarului.am facut pana acum misiunea si am primit fier si piele. dar cand ma duc la yonah si ii cer carbune imi spune sa ii aduc lut, omorand mistriti flamanzi salbatici.nu am gasit niciunul pana acum.cum arata, sau mai bine spus, au vreo alta deumire? dau funda la raspunsul bun!big grin

3 răspunsuri:
| RecycleBin explică:

Da, dar nu gasesc nici mistreti salbatici flamanzi. vreau sa stiu zona...helllpppppsad

| YqLmX a răspuns:

Scrie deasupra mistreti salbatici flamanzihappy. am primit si eu misiunea asta e o eroare la numele mistretilortongue! FUNDA?:d

| pisicutza197 a răspuns:

E bug la nume si de obicei cred ca pe langa biolog sunt mistrtii