| girl_2646 a întrebat:

Nu am mai sarutat pana acum.Cum se face? Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, stai linistita ca nu esti singura, ai timp, cand vei saruta, totul va veni de la sine, fi naturala si cand vei saruta va fi un sarut magic, te lasi dusa de val, il lasi pe partener sa faca primul pas, la inceput e mai greu, apoi totul va fi ok...

| vlad91 a răspuns:

Ii scapi limba laughing pardonhee hee vezi ca sunt si tutoriale pe net despre cum sa inveti sa saruti oricum asta vine de la sine :-J stai calma nu se naste nimeni invatat... o sa fie bine :-J

| adela17 a răspuns:

Nimeni la inceput nu stia...toti am trecut prin asta crede-ma...cand esti cu persoana pe care o iubesti lasate purtata de val si totul va veni de la sine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa zic.mai intai privesti persoana in ochii apoi te apropri si va sarutati...Sunt mai multe feluri de sarut:a)mozolit; b)normal; Sti tu ce vreau sa fic prin mozolit... Dar in caz ca nu sti la mozolit limbile voastre trebuie sa se intalneasca apoi...