| AlerimxD a întrebat:

Joc vanatoarea de vampiri si am dubluri la Cartea de vraji, Oglinda si Tulpina de trandafir. Imi mai trebuie "Apă sfinţită","Tăruş","Usturoi","Săgeată de argint","Soare" si "Puterea vrăjitorului".
Daca vrea cineva sa facem schimb sa-mi trimita mesaj si sa scrie si aici.
Xoxo.

Răspuns Câştigător
| Keshaaa a răspuns:

Te ajut cu niste usturoilaughing pe privat
happy

3 răspunsuri:
| AlerimxD explică:

Moonchild.alerim@yahoo.com

| Nirvana a răspuns:

Buna. Apa sfintita iti pot da eu. Imi trebuie oglinda. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi un id- si iti dau:apa, tarus, usturoi, soare si puterea vrajitorului