| publicname a întrebat:

La cat se intuneca azi? DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sti exact cand se intuneca pentru. ca daca te uiti un pic atent este innorat afara. Poate va fi furtuna si chiar daca nu, oricum va ploua. Vremea de acum, este inselatoare.Nu poti sti cu exactitate cand se va intuneca.De exemplu, acum, este ora 18:05 si seste innorat cu soare de un galben palid.Nu este nici intunecat dar nici prea luminos.Este intre.Nu cred ca este raspunsul la care te asteptai dar totusi vei sti pe viitor.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deseara la 18, 44

| Baiaaanca a răspuns:

La 7:59.defapt.la 8 laughing

| Xonia a răspuns:

La 8. 00

| evoke a răspuns:

La mine s-a intunecat pe la 8 jumatelaughing

| GabiCh93 a răspuns:

19:45

| cristianpopa a răspuns:

Acum. :d

| Aurelia_6050 a răspuns:

Pe la ora 20 e intuneric aproape complet. In jurul acestei ore se intuneca.