| lollopop a întrebat:

La cat va treziti dimineata de obicei?big grin

72 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La 7 : 30. Sunt matinal.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ma trezesc intotdeauna in jur de ora 7.

| IrinaAndreea a răspuns:

In vacanta la 10, iar in timpul facultatii depinde de orar. laughing

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

10-10:30 in vacanta si in timpul scolii 7:50

| Xonia a răspuns:

Cand ma duc la scoala la 7, iar in vacanata pe la 10-11

| nellyneliana a răspuns:

La 08:30. tu?

| NoMusicNoLife a răspuns:

Eu pe la 7, 7:30, 8 big grin mai mult nu pot dormi. si imi place sa ma trezesc devreme big grin

| ELD a răspuns:

Orele la care m`as putea ar fi intre 6:00 si 11:00-11:30.

| LittleandLiars a răspuns:

Cand sunt la scoala 6:30-7:00

Acum in vacanta 11-12 chiar si 13 tongue

| Sconcsiş a răspuns:

8:30-9:30 cateodata dorm pana la 10-11. (exemplu azi: 11:20)

| xtina a răspuns:

Depinde, de obicei pe la 10.
big grin

| piktor a răspuns:

Am vazut pe aici raspunsuri de genu 6, 7, 8 :O
da e vacantalaughingluati o pauza. faceti`va somnul de frumusete. dormiti cat mai mult, ca orium e folositor la copii.
in general pe la 11. Da se intampla sa ma trezeasca si soramea mai devreme si trag la tinta cu pernalaughing

| marrr a răspuns:

Buna:d. Eu ma trezesc cam pe la pranz, depinde de ora la care ma culc. Cum in noptile calduroase de vara adorm pe la ora 4-5, ma trezesc pe la 11-12-13. :d

| mymy a răspuns:

Pai pe la 9-10
u?

| Piticaaa a răspuns:

Eu de obicei ma culc dimineata. Adica pe la 5-6 reusesc sa inchid ochii. Deci ma cam trezesc pe la ora 14 dupa-amiaza. Oricum in vacanta nu pot decat sa pierd timpul, mai ales pe caldura asta.happy

| retouchan a răspuns:

In timpul scolii:7:00
In Vacantatonguefu...depinde la ce ora dorm... cel mai devreme la 10:35
si cel mai tarziu la 3:15big grin

| LNK a răspuns:

De obicei in vacanta ma trezesc in jurul orei 9. Cateodata ma trezesc si pe la 7, si alteori dorm pana la 12. laughing

| Doddel a răspuns:

7:30 pentru ca am programu f incarcat

| maduts a răspuns:

10-11
uh?

| pauladrian a răspuns:

10-11.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Acum in vacanta ma trezesc la 8-9 si in timpul scolii la 6straight face

| TraficDeMentosane a răspuns:

Acm ca e vacanta 11 cel mai devremehee hee
yawn
bye wave dar uh?smug

| Butsilee a răspuns:

In timpul scolii:intre 7 si 10
Iar in vacanta intre 9 si 11happy

| Ingerasull99 a răspuns:

Devreme, pe la 8 dimineata!

| Ingerasull99 a răspuns:

La 6 ma trezeste motanul, si la 8 sunt in picioare, pentru cateva clipe, apoi ma dau jos fresh pe la 10.

| Reew a răspuns:

Am prins un obicei cam prost, iar acesta este primul an in care am inceput sa ma scol pe la orle 10-11.

| JsBeibDOLL a răspuns:

| Adry a răspuns:

| WatswovskyvonAle a răspuns:

In cursul saptamanii cand ma duc la sc.pe la 9-10 si in wekeend si in vacanta la 12-1 si chiar 2. uh?

| BoRnY a răspuns:

Salut! Eu ma scol pe la 8 dimineata. Fundita?