| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

La ce oră vă treziți de obicei dimineața?

24 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Depinde, uneori la 06:30, alteori la 08-09:00.

| cuvant a răspuns:

Undeva la 06:30... cel tarziu la 07:30 inferent de zi.

| RAY a răspuns:

Cand ma trezesti tu cu intrebrile tale, pe la ora 10

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Eu de obicei mă trezesc pe la vreo 7, dar nu vă „bântui" cu întrebările mele la ora aia. sadwinking

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pe stomacul gol nu prea e bine sa te citim laughing

| IamJoKeR a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Vreau sa ma bântui cu mesaje zilnic

| GabiDumitrescu a răspuns:

Vara asta pe la 4, stau vreo ora la calculator, dupa aia dorm pana pe la 8 si ceva...

| relian a răspuns:

Cred ca ar fi cazul ca cineva sa te reclame laughing pui intrebari doara cum sa zic asa in doru lelei laughing deci cineva pe aici care se ocupa cu reclamatii sa puna frana ceva acestui user,deja neai disperat cu tot felul de buna ziua,buna seara,ce faceti etc laughing mai las-o soro la jalea,daca ai ceva intrebari intrebatoare pune aici,daca doara cauti conversatie, mergi pe Facebook acolo discuti live daca e, eu nu prea vad rostu unei conversatii prin mesaje, ma refer in ziua de azi cand ai la dispozitie atatea optiuni rapide, in direct live zile cum vrei.

Tu vii aici si cauti conversatie la care ti se raspunde peste o zi doua sau mai multe laughing cu ce te ajuta, chiar is curios

| SilentRain a răspuns:

05:00

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

Destul de trist!winking Și eu mai am zile în care mă trezesc la ora asta.

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu e deloc trist, e eficient
După ce te obișnuiești nu ți-se mai pare o tragedie

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

Știu, în 2017-2018 mă trezeam la 5 și eu. Acum mă trezesc la 7, rar 6, și câte odată 5.

| Sofer a răspuns:

Cand muncesc in schimbul 1 ma trezesc la 4:00 laughing) si cand sunt liber ma trezesc la 9-9:30.

| deeeaqq a răspuns:

7-8.
În vacanță după 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Între 8 şi 10.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Depinde de ce am de facut. 7-8

| gogu220 a răspuns:

De multe ori mă scol din pat, mă duc la baie, dar asta nu înseamnă că m-am şi trezit.
Cu adevărat mă trezesc cam după-amiază, când ies la bere cu băieţii, că atunci vin momentele în care merită să-mi concetrez atenţia, la conversaţiile despre politică sau sport, arare ori despre femei.

| acerr a răspuns:

Mai bine intrebai la ce ora va culcati? hahaaa

| lilith16 a răspuns:

6-7 rar la 8 si gandeste-te ca ma culc pe la 12, 1 noaptea de unde apare si insomnia

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru lilith16):

Și eu la fel. Doar azi m-am trezit la 7 să văd cât e ora și am adormit la loc, nu știu de ce. Și aseară am stat cam până pe la vreo 12 noaptea pe aici. Plus până pe la vreo 1 am mai stat. Mă apucasem de cântat și nu mă lua somnul laughing

| beck2804 a răspuns:

7 sau 8

| tsu01 a răspuns:

De luni pana vineri la 7. In weekend intre 7-9.