| lollopop a întrebat:

La cat va treziti dimineata de obicei?big grin

72 răspunsuri:
| bumblebee a răspuns:

Apai in vacanta pe la 9-10-11.depinde
iar in timpul scolii pe la 7

| geo_2577 a răspuns:

Pe la 9-10 de obicei cateodata pe la 8-13

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Acum in vacanta ma trezesc la 8-9 si in timpul scolii la 6straight face

| RoooneyThePuf a răspuns:

8-9 ori 10, depinde de situatie.
:*

| Sanzii123 a răspuns:

| IrinaAndreea a răspuns:

In vacanta la 10, iar in timpul facultatii depinde de orar. laughing

| retouchan a răspuns:

In timpul scolii:7:00
In Vacantatonguefu...depinde la ce ora dorm... cel mai devreme la 10:35
si cel mai tarziu la 3:15big grin

| Ingerasull99 a răspuns:

Devreme, pe la 8 dimineata!

| Bacemi a răspuns:

La 7 : 30. Sunt matinal.

| amoraZapakitha a răspuns:

La 9

| NuAmHabar a răspuns:

Pai ma culc la 5 si nu glumesc, nu mai dormisad
Si ma trezesc la 12-13big grin

| pauladrian a răspuns:

10-11.

| Doddel a răspuns:

7:30 pentru ca am programu f incarcat

| Xonia a răspuns:

Cand ma duc la scoala la 7, iar in vacanata pe la 10-11

| ktoka a răspuns:

In vacanta 11-12 big grin chiar si 13 big grin

| Ingerasull99 a răspuns:

La 6 ma trezeste motanul, si la 8 sunt in picioare, pentru cateva clipe, apoi ma dau jos fresh pe la 10.

| Tokha a răspuns:

Pai in timpul scolii la 6 pentru ca trebuie sa imi fac dusul de dimineata.In week-end pe la 8-9

| WatswovskyvonAle a răspuns:

In cursul saptamanii cand ma duc la sc.pe la 9-10 si in wekeend si in vacanta la 12-1 si chiar 2. uh?

| LNK a răspuns:

De obicei in vacanta ma trezesc in jurul orei 9. Cateodata ma trezesc si pe la 7, si alteori dorm pana la 12. laughing

| piktor a răspuns:

Am vazut pe aici raspunsuri de genu 6, 7, 8 :O
da e vacantalaughingluati o pauza. faceti`va somnul de frumusete. dormiti cat mai mult, ca orium e folositor la copii.
in general pe la 11. Da se intampla sa ma trezeasca si soramea mai devreme si trag la tinta cu pernalaughing

| BingBang :D a răspuns:

Pai in vacanta pe la 10 happy si in timpul scolii pe la 6. 30 sad.

| LittleandLiars a răspuns:

Cand sunt la scoala 6:30-7:00

Acum in vacanta 11-12 chiar si 13 tongue

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ma trezesc intotdeauna in jur de ora 7.

| pitesti a răspuns:

Doamne... mi-e si rusine sa spun blushing de exemplu azi m-am trezit acum 20 de minute. deci la ora 16 straight face... nu sunt deloc matinalahee hee

| AnonimDinRomânia a răspuns:

Heheh... 13:00 - 15:00 (sau nu ma trezesc deloc, daca nu dorm - n-am o "viata").

| max_3105 a răspuns:

Pe la 12happy

| NoMusicNoLife a răspuns:

Eu pe la 7, 7:30, 8 big grin mai mult nu pot dormi. si imi place sa ma trezesc devreme big grin

| BoRnY a răspuns:

Salut! Eu ma scol pe la 8 dimineata. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ora 12.batting eyelashes cateodata si pe la 11-10. dar te asigur ca in vacanta nu o sa ma scol in veci la 8-9 laughing

| Sconcsiş a răspuns:

8:30-9:30 cateodata dorm pana la 10-11. (exemplu azi: 11:20)