| anonim_4396 a întrebat:

La ce anime va mai uitati? (fara naruto, bleach, one piece, fairy tail, hell girl) raspunsuri multeee

Răspuns Câştigător
| kessu a răspuns:

La multe in general pe internet pe animekage.ro sau pe siteuri straine sunt multe:
1.Detective Conan.
2.Yu Yu Hacuso baiatul fantoma.
3.Capitanul Tsubasa.
4. Full metal Alchemy.
5.Nana.
6.Inuyasha.
7.Contele de Monte Christo.
8.Death Note
9. Jigoku Shoujo‎
10.Hellsing
11. Kaleido star
Stiu mai multe dar astea mi-au venit acum in mintehappy

11 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Păi mie îmi place foarte mult Shaman King, Mew Mew power, Ynuyasha şi atât le poţi vedea pe

www.peteava.ro

| Black_Cherry a răspuns:

Nana, Vampire Knight

| Șosețică a răspuns:

Death Note, Nana, Daisy, Lovley Complex, Shiki, Full Metal Alchimist, Beelzebub, Inuyasha, Shakugan, Pokemon, K-ON

| camy417 a răspuns:

Kaleido star
mew mew power
Shugo chara,
special A,
kirarin revolution,
marmaid melody,
sakura cardcaptor,
ufo baby
full moon...cam la astea ma uitam acum cativa ani

| ClaudiaGabriela_6084 a răspuns:

Nana, chrono crusade

| MilyHarunto a răspuns:

Pai...la Vampire Knight si Fata Iaduluihappy

| sushi16 a răspuns:

FullMetal Alchemist : Brotherhood, NANA, Ghost in the Shell : Stand Alone Complex, Soul Eater, D. Gray-Man, Vampire Knight, Detective Conan,(am sa-ti incalc voia), Bleach, cam atat...

| Mov10 a răspuns:

Death note

| JustMe5930 a răspuns:

Dead note, vampire knight

| stefan111 a răspuns:

1.Yu yu hacuso
2.Detectiv conan
Cu ce e hell girl?

| Deleb a răspuns (pentru stefan111):

Cu o tipa cu numele Hell Girl care are slujba sa omoare pe cineva la cererea altei persoane, insa cea de a cerut asta va fi pedepsit cu o moarte rapida.adica nu mai traieste mult.