| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

La ce nu ai putea renunta vreodata?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu as renunta niciodata la credinta si la Dumnezeu.Ma definesc.Ma ghideaza.Ma educa, ma invata, ma slefuiesc, ma modeleaza, ma mustra, ma sfauiesc, imi dau pace, liniste, ma invata sa-l iubesc pe cel de langa mine.

46 răspunsuri:
| gabimaris a răspuns:

La cei de langa mine!

| kh1ss a răspuns:

La familie

| gabimaris a răspuns:

... iar daca trebuie sa fie "ceva", comunicarea e ceva la care nu as renunta niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La viata, la familie.

| borsec a răspuns:

La familie

Răspuns utilizator avertizat
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La familia mea, la citit ...si la TPU...

| Ben. a răspuns:

La caminul nostru.

| gabrielutzu a răspuns:

In primul rand la Dumnezeu.

| ICanLoveYou a răspuns:

LA FAMILIE CARE ESTE CEA MAI IMPORTANTA

| jedi a răspuns:

La dragostea mea [prietena]

daniela
| daniela a răspuns:

La dragostea ce o port copilului meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La oameni.

| mariazet45 a răspuns:

La parinti si la fericirea pe care o am alaturi de sotu meu.

| Zoombe3 a răspuns:

La sex si ciocolata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La sinceritate!
Pa, pa.

| dulcika a răspuns:

La familie si prietena mea cea mai buna oanakiss

| eu_4161 a răspuns:

La viata mea dar in primul si primul rand la familia si prietenii mei... POate nici dusmanii nu merita sa moare.Nu pot renunta la cuvantele IUBIRE...FAMILIE...PRIETENE...si...ANIMALE

| anonim a răspuns:

La femei!

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

La a fi eu insami, in orice situatie!
Daca te referi la ceva sau cineva..., nu stiu, in afara de parinti si bunica, pentru mine, la o adica oricine sau orice poate fi inlocuit, daca ceva se strica, cumpar ceva mai bun, daca cineva ma minte sau ma tradeaza, nu consider o pierdere si renunt la acea persoana,... nu ai specificat, concret la ce te referi, asa ca nu stiu ce sa iti raspund mai bine de atat...

| joy a răspuns:

La iubitul meu, la familia mea si la Dumnezeu.

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

La viatawinking

| ShaKuri a răspuns:

La viata

| Darry a răspuns:

La copilul meu...

| Bianca26bb a răspuns:

La iubitul meu, adica la viata tongue...
Glumeam, ca nu am iubit. Insa daca aveam ziceam asta tonguehappy!
Eu nu pot renunta la :
1. sanatate si familie
2. credinta
3. increderea in minewinking straight face

| DiMoDi a răspuns:

La copii mei!

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

La iubire,,,,,,, daca nu ar fi iubirea nu mai vad scopul nostru de a traiihappyeste opinia mea

| dulshe a răspuns:

La peieteni, nu neaparat familia pentru ca familia imi sunt prieteni

| Criiss16 a răspuns:

Prieteni, familie, viata si la sinceritatehappy

| Liana [] a răspuns:

La familie big grin