| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

La ce nu ai putea renunta vreodata?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu as renunta niciodata la credinta si la Dumnezeu.Ma definesc.Ma ghideaza.Ma educa, ma invata, ma slefuiesc, ma modeleaza, ma mustra, ma sfauiesc, imi dau pace, liniste, ma invata sa-l iubesc pe cel de langa mine.

46 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

La a fi eu insami, in orice situatie!
Daca te referi la ceva sau cineva..., nu stiu, in afara de parinti si bunica, pentru mine, la o adica oricine sau orice poate fi inlocuit, daca ceva se strica, cumpar ceva mai bun, daca cineva ma minte sau ma tradeaza, nu consider o pierdere si renunt la acea persoana,... nu ai specificat, concret la ce te referi, asa ca nu stiu ce sa iti raspund mai bine de atat...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La familia mea, la citit ...si la TPU...

daniela
| daniela a răspuns:

La dragostea ce o port copilului meu

lolita
| lolita a răspuns:

La orgoliu, la increderea in mine si la ambitie.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

La iubire,,,,,,, daca nu ar fi iubirea nu mai vad scopul nostru de a traiihappyeste opinia mea

| borsec a răspuns:

La familie

| kh1ss a răspuns:

La familie

| dulshe a răspuns:

La peieteni, nu neaparat familia pentru ca familia imi sunt prieteni

| Nastia a răspuns:

La viata, ...la personalitatea mea,.winking

| joy a răspuns:

La iubitul meu, la familia mea si la Dumnezeu.

| Ben. a răspuns:

La caminul nostru.

| gabrielutzu a răspuns:

In primul rand la Dumnezeu.

| Bianca26bb a răspuns:

La iubitul meu, adica la viata tongue...
Glumeam, ca nu am iubit. Insa daca aveam ziceam asta tonguehappy!
Eu nu pot renunta la :
1. sanatate si familie
2. credinta
3. increderea in minewinking straight face

| anonim a răspuns:

La femei!

| Criiss16 a răspuns:

Prieteni, familie, viata si la sinceritatehappy

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

La viatawinking

| DiMoDi a răspuns:

La copii mei!

| CriSslsa3 a răspuns:

Eu nu as putea renunta vreodata la familia mea.(TOATA.Nu doar mama, tata si fratii), si la colegii mei (chiar daca pe unii ii uras, mi-ar parea rau sa stiu ca nu mai suntem colegi, sau macar prieteni) si la prietenele mele cele mai bune [pe care le ubesk(chiar daca nu sunt asa cum vreau eu)]Biank, Andrada si Denisa.

| gabimaris a răspuns:

La cei de langa mine!

| gabimaris a răspuns:

... iar daca trebuie sa fie "ceva", comunicarea e ceva la care nu as renunta niciodata!

| mariazet45 a răspuns:

La parinti si la fericirea pe care o am alaturi de sotu meu.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

La credinta in Dumnezeu.
De asemenea nici la postul Kissfm, si nici la prietenele mele adevarate. U?

| yadora a răspuns:

ATATA TIMP CAT ESTI IN VIATA FIECARE NU RENUNTA LA CATE CEVA F DRAG( fiecare cu piticii lui), DAR DACA MORI RENUNTI DIN START LA TOATE...

| Teardrop:] a răspuns:

La cei dragi.

| Teardrop:] a răspuns:

La cei dragi...la prieteni..la..:X

| ICanLoveYou a răspuns:

LA FAMILIE CARE ESTE CEA MAI IMPORTANTA

| Zoombe3 a răspuns:

La sex si ciocolata

| ShaKuri a răspuns:

La viata

| raul_1089 a răspuns:

La familie dumnezeu prieteni si iubire

Întrebări recente